CSA YAZILIM & DANIŞMANLIK

WEB SİTEMİZ

CSA Danışmanlık, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) hizmetlerinin yanı sıra Prophix yazılımlarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak müşterilerine Kurumsal Performans Yönetimi (CPM) ve Qliksense ortaklığı ile İş Zekası (BI) çözümleri sunmaktadır.

csa@csasys.com
444 1 377

Prophix Hakkında

Prophix, bütçeleme, planlama, konsolidasyon ve raporlama gibi kritik finansal süreçleri düzenleyen ve otomatik hale getiren, bir şirketin karlılığını artıran ve risklerini en aza indiren yenilikçi bir yazılımdır. 100’den fazla ülkedeki, farklı sektörlerden binlerce kuruluş, iş performansında izlenebilirlik ve anlayış elde etmek için Prophix yazılımlarını kullanıyor.

Kuruluş Yılı: 1987

100’den fazla ülkede 3000’i aşkın müşteri

Finansçılar tarafından finansçılar için yaratıldı

Entegre Yazılım

Kolaylık ve gücün mükemmel dengesi

Bulut

  • Prophix, bir yazılım distribütörü olarak ortaya çıkmıştır. Şirket kurucuları, finansal uygulamaların yıllarca kullanımı sonrasında, yenilikçi bir planlama ve raporlama sistemine duyulan ihtiyacı fark etmişlerdir ve böylece Prophix’in Kurumsal Performans Yönetim platformu doğmuştur.
  • Biz inanıyoruz ki..
  • Dünyamız her geçen gün daha da karmaşıklaşıyor ve hızla değişen bu ortamda, daha önce işe yarayan yöntemler artık yeterli olmuyor.
  • Ya büyük resme odaklanabilseydiniz? , Dikkatinizi gerçekten önemli noktalarda tutabilseydiniz ?
  • İşletmeniz gelişiyor, kullandığınız sistemler de bu doğrultuda gelişmeli.
  • Her geçen gün daha da ilerleyin ve cesur, stratejik adımlar atın. Yazılımımız, finans uzmanlarının her gün karşılaştığı zorlukları gerçek fırsatlara dönüştürmelerine yardımcı olur. Tekrarlanan görevleri otomatik hele getirerek, önemli noktalara odaklanmanızı ve karlılığınızı arttırarak riskleri en aza indirmenizi sağlar.
  • İster bulut üzerinde, ister lokal sistemlerde olsun, Prophix işletmenizi bugünün ve yarının koşullarına uyan bir platformla destekler.
Mutlu Müşteriler

Doğrudan, Prophix ile çalışma deneyimlerini paylaşan müşterilerimizden dinleyin. Dünya çapında 3000'den fazla müşteriyle Prophix, her türlü sektör için uygundur, eğer bir finans ekibiniz varsa, Prophix size yardımcı olabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN
Küresel İş Ortakları

Prophix, sınıfının en iyi çözümlerini ve hizmetlerini sunmak için işbirliği yaptığı, dünya çapındaki geniş bir ortak ağına sahiptir. Müşterilerinin başarısını sağlamak için ortak değerleri paylaşan iş ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN