FİNANSAL KONSOLİDASYON VE DÖNEM KAPANIŞI

Tüm İşinizi Tek Noktada Buluşturun

Sorularınıza cevap bulmak için birden fazla ERP sisteminde gezinmekten veya geçmiş verileri incelemekten yoruldunuz mu? Prophix ile, çok sayıda kaynak sistemden gelen verileri otomatik olarak konsolide edebilir ve modern bir finansal süreç için tüm veri parçalarını bir araya getirebilirsiniz.

İster farklı şehirlere, ister farklı kıtalara yayılmış olsun, farklı lokasyonlarda faaliyet gösteren bir işletmeyi yönetmek zordur. Prophix ile mesafeler veya verilerinizin çokluğu size engel olmayacaktır. Dünyanın farklı lokasyonlarından veya farklı ERP çözümlerinden veri toplayabilir ve tüm işletmelerinizin konsolide sonuçlarını görebilmek için bu verileri kullanabilirsiniz.

Farklı kaynaklardan gelen verileri kullanarak kusursuz bir şekilde konsolide edilmiş verilerle daha doğru tahminler oluşturabilirsiniz. Prophix, farklı para birimleri ile konsolide analiz yapmanıza ve bağlı şirket ve iştiraklerinizdeki hisse oranlarınızı yansıtarak konsolide bilanço hazırlamanıza imkan verir.

Çok sayıda kaynaktan veri toplamak için saatler harcıyorsanız, verilerinizi analiz etmek ve aldığınız kararları uygun şekilde uygulamak için fazla zamanınız kalmayabilir. Ayrıca veriler manuel olarak toplandığında, sonuçlarınızın doğru olduğundan emin olamazsınız. Prophix kullanarak, verileri doğrudan kaynağından aldığınız için sonuçların doğruluğunu garanti altına alabilirsiniz.