Raporlama & Analiz

Önemli Finansal Tabloların Üretim ve Dağıtımını Otomatik Hale Getirir

Prophix performans raporlama araçları ekip içi işbirliğini ve verimliğinizi yeni seviyelere taşır. Verilerinizle beraber onu oluşturan nedenleri de görün ve planlama için gereken zamanı büyük ölçüde azaltın. İş akışlarınızı iyileştirin ve performansınızı arttırın.

DAHA FAZLA

 • İçgörü Sağlar

  Departmanlar arası işbirliği, verilerinize, arkasındaki “neden”leri eklemenizde yardımcı olur ve planlama için ihtiyaç duyulan süreyi büyük ölçüde azaltır. Prophix’in performans raporlama araçlarıyla, çalışanlarınız ve üst düzey yöneticileriniz şirket hedeflerine ulaşmak için birlikte çalışabilir.

 • İş Akışınızı Hızlandırır

  Verilerinize, onları destekleyici doküman ve yorumları ekleyerek, yöneticilere onay sürecini hızlandırmak için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayabilirsiniz. Bu sayede, e-posta zincirlerinde ve toplantılarda harcanan zaman azalır ve iş akışınız hızlanır. Gün içinde buna harcadığınız saatleri size geri kazandırır.

 • Harekete Geçiren Raporlar

  Performans raporları, raporlarınızın amacının ve içeriğinin hızlıca kavranmasını sağlar ve çalışanlarınızın daha iyi kararlar almalarına yardımcı olur. Raporlarınızı hücre yorumları, satır öğesi detayları ve satır notlarıyla destekleyerek, iş başarısı için gereken önemli bilgileri eklemenizi sağlar.

Prophix’in sağladığı, verilerinize doğrudan entegre edilen self servis yönetim panelleri ve görselleştirmeler sayesinde, bilgiye her zaman sahip olur ve daha iyi iş kararları verirsiniz.

DAHA FAZLA

 • Kullanıcı dostu , self servis yönetim panelleri

  Prophix Yönetim Paneli Stüdyosu, Prophix verilerine, iş akışı görevlerine, duyurulara ve harici URL’lere ve veritabanlarına doğrudan entegre edilen self servis yönetim panelleri ve görselleştirmeler sağlar. Yönetim Paneli ile her zaman bilgi sahibi olun ve daha iyi iş kararları alın. Birkaç tıklama veya dokunuşla, rolünüzle ve sorumluluklarınızla ilgili bir yönetim paneli oluşturabilir veya şirket performansının genel görünümünü sağlayan bir şirket yönetim paneli oluşturabilirsiniz.

Yapımı kolay raporlar ve grafikler ile performansınızı ölçün ve izleyin. Analiz detayına ulaşarak verilerinizin doğruluğundan emin olun.

DAHA FAZLA

 • Ad-hoc Raporlama

  Çok boyutlu küp verilerinizi, anlık analizler için üzerinde çalışması kolay olan bir şekle dönüştürün. Ad-hoc raporlama, verilerinize hızlı bir şekilde erişip gezinmenizi ve çıktı formatı oluşturmak için zaman harcamanıza gerek kalmadan anlamlı raporlar oluşturmanızı sağlar.

 • Verilerinizi Bölüp Parçalayın

  Ad-hoc raporlama ile, veri hiyerarşinizin üzerinde çalışan yüksek kaliteli analizler yapabilirsiniz. Odaklanmak istediğiniz verilerin alt detayına veya üst özetine kolayca ulaşın, veri giriş modunu etkinleştirin anında kayıt girin ve sezgisel gezinme araçlarıyla adımlarınızı analiz içerisinde kolayca dolaşın.

 • Rolünüze Uygun Analizler

  Prophix, her kullanıcının kendi iş ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilen kapsamlı raporlama ve analiz araçları sunar. Raporlar self servis yapıda olduğundan, raporlarınızı isteğinize göre uyarlayabilir ve IT’ye bağlı kalmaksızın herhangi bir web tarayıcıdan veya cihazdan erişebilirsiniz.

 • Dinamik Raporlama

  Zamanınızı sıkıcı veri doğrulama işlemleriyle harcamayın. Bilgiler girildikçe veya güncellendikçe, tüm raporlar ve kontrol panelleri otomatik olarak güncellenir ve bu işlemler gerekli bakım eforu en aza indirilir. Verilere bağlı yorum ve çizelge detayı sayesinde, verinin raporlandığı her yerde ona bağlı ek verilere erişmeniz mümkündür.

Raporlarınızı, sistem güvenliğini de gözeterek tüm hissedarlara otomatik olarak dağıtın. Zamandan tasarruf edin, rapor oluşturmak için çaba harcamak yerine verilerinizin analizine odaklanın.

DAHA FAZLA

 • Raporlama Sürecini Yoluna Koyun

  Düzenli olarak çekilecek ve şirket hissedarlarına e-posta ile gönderilecek raporlar için zamanlanmış görevler oluşturun. Kullanıcılar, Prophix’te oluşturulmayan harici raporlar dahil olmak üzere tüm raporları tek bir kaynaktan görüntüleyebilir.

 • Kolayca Anlaşılan Raporlar Oluşturun

  Şirketinizdeki herkes verileri analiz etmek için karmaşık e-tabloları incelemekten hoşlanmayabilir. Prophix raporları ile, şirketteki herkesin kolayca analiz edebileceği, detayını sorgulayabileceği görsel analizler oluşturabilirsiniz. Bu veriler ışığında, şirket hissedarları sonuçların ardındaki nedenleri daha iyi anlayabilirler.

Verilerinizin, çarpıcı etkileşimli grafiklerle görselleştirilen ve kişiselleştirilebilen sunumu ile şirketinizin durumu hakkında güçlü bir kavrayışa sahip olursunuz. Tablo ya da grafik formatındaki verileri interaktif biçimde kullanarak verileriniz arasında gezinin, anahtar verileri ve analizleri hızlıca açığa çıkarın ve işinizi yürütmek için daha iyi araçlara sahip olun.

DAHA FAZLA

 • Üstün Karar Verme

  Görsel analizler, verileri gerçek zamanlı olarak daha hızlı ve daha kolay anlamanızı sağlar. Tablo veya grafikler doğrudan kaynak verilere bağlı olduğundan, verilerdeki herhangi bir değişiklik otomatik olarak görsellere yansıtılır. Böylece, karar vericiler en güncel bilgilere erişerek en iyi kararları aldıklarından emin olabilirler.

 • Hızlandırılmış Analiz

  Paydaşlarınızı, programlama bilgisi gerektirmeyen görsel veri sunumları ile şaşırtın. Bu görselleştirmeler otomatize edilmiştir ve hiçbir kodlama gerektirmeden yapılabilir. Oluşturmaları çok kolay olduğu için şirketinizdeki herkes bu grafikleri minimum eğitim ile oluşturabilir.

 • Daha Derin Anlayış

  Prophix ile çeşitli bakış açısı ve perspektiften bakabilir, verilerle gerektiği gibi etkileşime girerek analiz edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu geniş kapsamlı anlayışla şu soruları yanıtlayabilirsiniz: şirket ve bölümler bazında performansımız nasıl ve performansımızı etkileyen temel unsurlar nelerdir?

 • Kullanımı Kolay

  Paydaşlarınızı, programlama bilgisi gerektirmeyen görsel veri sunumları ile şaşırtın. Bu görselleştirmeler otomatize edilmiştir ve hiçbir kodlama gerektirmeden yapılabilir. Oluşturmaları çok kolay olduğu için şirketinizdeki herkes bu grafikleri minimum eğitim ile oluşturabilir.

 • Anlamlı Sunumlar

  Veri görsellerini Prophix raporlarından daha fazlası için kullanabilirsiniz. Powerpoint entegrasyonu sayesinde yönetim panelinize ve tüm Prophix verinize Powerpoint sunumunuz içerisinden erişebilirsiniz. Slaytınızdan ayrılmadan, grafiğin arka planındaki verilere ulaşarak sorulan sorulara anında cevap verebilirsiniz.

Hangi ürünleri, hizmetleri, kanalları veya müşterileri devam ettirmeniz, düzenlemeniz veya devreden çıkarmanız gerektiğini keşfedin. Prophix, karlılığınızı maksimize etmenize ve hisse değerini artırmanıza yardımcı olabilir.

DAHA FAZLA

 • Hesap Verilebilirliği Artırın

  Prophix’i kullanarak hem departman düzeyinde hem de genel şirket genelinde performansa yönelik hesap verilebilirliği arttırın. Karlılık verisini kullanarak, hangi ürünleri, hizmetleri, kanalları veya müşterilerin devam ettirilmesi, düzenlenmesi veya devreden çıkarılması gerektiği gibi konularda karar verebilirsiniz.

 • Maliyetleri Düşürün

  Maliyetleri etkin bir şekilde düşürmenin ve performansı iyileştirmenin yollarını arıyorsanız, Prophix’in karlılık analizi özellikleri en güçlü araçlarınızdır. Ürünlere, müşterilere, hizmetlere ve dağıtım kanallarına doğrudan ve dolaylı maliyetlerin nasıl atanacağını belirleyebilirsiniz. Bu analizlere dayanarak, hangi maliyetlerin düşebileceğini ve karlılığın artırılabileceğini bulabilirsiniz.

 • Geleceği Planlayın

  En önemlisi, karlılık analiz araçları, karlılığınızı arttırmak için işinizde yapmayı planladığınız değişiklikleri değerlendirmenize ve bu değişikliklerin sebep olabileceği etkileri analiz etmenize yardımcı olabilir. Örneğin, ‘belirli bir öğenin üretimini artırma kapasitemiz var mı ve bu işlem ne kadar tutacak’ sorusuna cevap verebilirsiniz Bu gözlemler, işinizi gelecek için en uygun rotaya koymanıza yardımcı olur.