İŞ AKIŞI & OTOMASYON

Prophix Çalışma Şeklinizi Dönüştürür

Tekrar eden iş süreçlerini otomatik hale getirerek, mantıklı ve tutarlı bir biçimde çalışmasını sağlayın. Kritik adımları atlamayın, hataların ya da eksiklerin kaynağını  bulmak için zaman harcamayın.

DAHA FAZLA

 • İşbirliğini Artırın

  Prophix’in İş Akışı Yöneticisi’ni kullanarak, görevleri kolayca kullanıcılara atayabilir ve işinizdeki onay süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Görevlerin durumlarını takip edebilir ve verilerin doğrudan ortak veritabanına yorum ve not ekleyerek girilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Verimliliği En Üst Düzeye Çıkarın

  Dışarından veri alma, dağıtım, konsolidasyon ve kur çevrimi gibi tekrar eden iş süreçlerini otomatik hale getirerek işinizi daha az yorucu, daha üretken bir biçime sokabilirsiniz.

 • Hataları Ortadan Kaldırın

  Bütçe ya da yatırım verilerinin gerekçelerini açıklamaya yardımcı olan destekleyici ayrıntıların tutulduğu tek bir entegre veritabanı sayesinde mükerrer veri girişini azaltın.

 • Proje Geçmişini İzleyin

  Prophix’in iş akışı fonksiyonu, yazılım kullanıcılarının tüm aktivitelerini takip eden eksiksiz bir denetleme aracını barındırır. Bir projenin farklı sürümlerinin izini her zaman takip edebilirsiniz.

 • Her An Denetime Hazır Olduğunuzdan Emin Olun

  Süreçlerinizi otomatik hale getirmek ve hataları azaltmak, denetime her zaman hazır olduğunuzdan emin olmanızı sağlar. Sistemin geçerli standartlara ve politikalara bağlı kalmasını sağlayarak hizmet kalitesini iyileştirin ve uygunluk denetimlerinin maliyetini azaltın.

Çeşitli kaynaklardan gelen verileri, fazla IT desteğine ihtiyaç duymadan kolayca entegre edin. Yerleşik hesap eşleştirme ve hata tespit yetenekleri sayesinde, üretilen raporların doğruluk ve tutarlılığından emin olabilirsiniz.

DAHA FAZLA

 • Verileri Gerçek Zamanlı Olarak Analiz Edin

  Muhtemelen ERP, personel ve muhasebe çözümleri gibi birçok kaynaktan gelen verileri kullanabilirsiniz. Prophix ile, birden çok kaynak sistemden verileri kolayca entegre edebilir ve güncel verileri kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca, şirketinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak bir dizi yöntemden birini kullanarak verileri Prophix’e yükleyebilirsiniz. İçe aktarım işlemi, istenirse tam otomatik zamanlanmış olarak ya da elle veya mantıksal iş akışı sürecinin bir parçası olarak çalıştırılabilir.

 • Herkesin Kullanabileceği Kadar Kolay

  Prophix’in Veri Aktarım Sihirbazı, herhangi bir iş kullanıcısının IT desteğine ihtiyaç duymadan uzmanlaşabileceği basit bir arayüze sahiptir. Şirket içi veya bulut veri kaynağına bağlanırken aynı arayüz üzerinden işlem yapılır.

 • Kesin Verilere Güvenin

  Verilerinizin doğruluğu konusunda endişelenmenize gerek yok. Prophix, veri aktarımı sırasındaki hataları otomatik olarak algılar ve ilgili kişilere bildirimler gönderir. Bu sayede kullanıcılar, meydana gelen sorunları derhal düzeltebilirler. Ayrıca, farklı sistemlerden gelen bilgileri kolayca ilişkilendirmek, hataların oluşumunu engellemek ve tutarlılığı garanti altına almak için otomatik veri eşleştirme ve temizleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 • Daha İyi Kararlar İçin Daha İyi Veriler

  Prophix, organizasyonel yapıyı, hesap planını, hiyerarşileri ve daha fazlasını yönetmenizi sağlar. Bu modellerin merkezi bir veritabanında tanımlanması sayesinde, şirket içinde yapılan tüm kararların tek bir veri kaynağına dayandığından mükerrer veri girişini de ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca bu sayede, yeni iştiraklerin sisteme dahil edilmesi herhangi bir soruna neden olmaz, çünkü bu durum genellikle sadece konsolidasyon işlemlerinde bazı yeni ayarlamalar yapmayı gerektirecektir.

Görevleri kolayca kullanıcılara atayın ve onay mekanizmalarıyla süreci kontrol altında tutun. İşlerin hedef tamamlanma tarihlerinden belirli bir süre öncesine hatırlatma bildirimleri ayarlayarak kullanıcıları bilgilendirin. Gantt vb rapor imkanlarıyla bütçe sürecinin şeffaflığını sağlayın.

DAHA FAZLA

 • İşbirliğini Artırın

  Prophix’in İş Akışı Yöneticisi’ni kullanarak, görevleri kolayca kullanıcılara atayabilir ve işinizdeki onay süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz. Tüm paydaşlardan haberdar olun ve girdileri doğrudan tek bir veritabanında yorum ve not ekleme olanağıyla takip edin.

 • Verimliliği En Üst Düzeye Çıkarın

  Daha az yorucu, daha üretken bir çalışma biçimi için veri içe aktarma, tahsis, konsolidasyon ve para birimi dönüştürme gibi tekrar eden iş süreçlerini otomatikleştirin.

 • Hataları Ortadan Kaldırın

  Bütçeleri açıklamaya ya da harcamaları gerekçelendirmeye yardımcı olan destekleyici ayrıntıları depolamak için tek bir birleşik veritabanıyla, çoğaltılmış verileri azaltın.

 • Proje Geçmişini İzle

  Prophix’in iş akışı işlevselliği, yazılım kullanıcılarının tüm aktivitelerini takip eden eksiksiz bir denetim sağlar. Tek bir projenin farklı sürümlerini asla kaybetmezsiniz.

 • Her An Denetime Hazır Olduğunuzdan Emin Olun

  Süreçlerinizi otomatikleştirmek ve hataları azaltmak, bir denetime hazır olmanızı sağlar. Sistemin geçerli standartlara ve politikalara bağlı kalmasını sağlayarak hizmet kalitesini iyileştirin ve uyum denetimlerinin maliyetini azaltın.